Casus Telefon BLACKBERRY Satışta

Casus Telefon BLACKBERRY Satışa Sunuldu


Bu sabah, www.sanalcasus.com  üzerinde adamlar resmen kendi BlackBerry versiyonu duyurdu. Casus Telefon  BlackBerry casus  telefon dinleme yazılımı hemen durumu büyük haber olarak herkes bir şekilde bir BlackBerry cep telefonunda casus seyir için gelecek.

özellikleri ve aşağıda fiyat ayrıntıları bir göz atın ve bu çocukların hepsi "casus telefon özellikleri olmalıdır sunan BlackBerry casus telefon dinleme ürün sürümü başarmışlardır görürsünüz, ama son derece uygun bir maliyetle.
 

Casus Telefon BLACKBERRY  ÖZELLİKLERİ:


    * Takip GPS. gizlice her onbeş dakikada GPS yer izleyecektir. Bu şüpheli eşler, işveren veya ebeveyn demek oluyor ki artık bir yol / karısı, çalışanlar ve çocuklar yer ve kocaları faaliyetleri izlemek gerekiyor.

    * Yeniden elde etmek silmek metin haber. Telefon dinleme  birlikte ilişkili telefon numarası ve tüm gelen ve giden SMS metin mesajlarının tüm metin kayıtları sessizce güvenli bir online hesap verileri yüklenenler. Bu, kullanıcıların VE kurtarmak için gönderilen veya BlackBerry alınan dünyanın herhangi bir yerinde kısa mesaj silinmiş okumak sağlayacaktır.

    * Profil Arama Kayıtları. arama süresince birlikte tüm gelen ve giden arama bilgilerini () de kaydedilir ve gizlice güvenli bir online hesap yükledi. Bu, kullanıcıların tam olarak hangi aramaları bilmek ve kim yapılmaktadır dan sağlar.

    * Toplam gizli çalışır. Telefon dinleme BlackBerry için toplam gizli modunda çalışır ve hiçbir programın BlackBerry telefonlarında gösterilir bahseder.


EK BİLGİLERİ:

    * Uyumlu Telefonlar. casus telefon Mevcut tüm BlackBerry cihazları (BlackBerry Storm, Tur, Bold, Curve, vb) çalışır.

    * Ek Koşullar. BlackBerry casus telefon zorunlu bir veri planı üzerinde hareket eden casus sessizce yükleyebilirsiniz böylece (erişim internet) olarak kaydeder.

    * Ücretsiz Güncelleştirmeler. Yeni güncelleştirmeler yayımladı olduğundan meydana olarak, varolan tüm Mobil Spy BlackBerry müşterilerine ücretsiz güncelleme alacaksınız.

    * Destek: Ayrıntılı kurulum bilgileri 24 / 7 sınırsız online destek erişimi ile birlikte verilmektedir.

 

Satış Noktaları?

www.SanalCasus.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !